Cartur

Minu nimi on Artur. Juba väiksena meeldisid mulle väga autod ning nende joonistamine. Tõenäoliselt ka seetõttu, et see tuli mul võrreldes teiste eakaaslastega palju paremini välja. Minu esimene pilt, mille joonistamist mäletan, on naabrimehe Audi 100. Auto seisis kortermaja ees ning käisin seda aknast vaatamas. Jooksin jälle aknani ning seejärel tegin laua taga paberile järgmised jooned. Autot nägin ma tegelikult ülevalt poolt, kuid pildi joonistasin nii nagu oleksin autot vaadanud külje pealt. Siis ma veel ei osanud pilte täpselt nii joonistada nagu ma neid näen.

Sain vanemaks ning minu oskused autosid paberile joonistada said aina paremaks. Autode joonistamine on minu jaoks meeldiv hobi, kuid Instagrami vahendusel hakkasid minu oskust märkama ka paljud teised. Minu autojoonistusi on lisaks Eestile tellitud näiteks ka Saksamaale, Kanadasse, USA-sse, Austraaliasse ja Rootsi. 

Kõik pildid on joonistatud käsitsi. Joonistamiseks kasutan tavaliselt pliiatseid ja markereid. Vahel harva võtan ka pintsli kätte.

Minu joonistatud pildid on skänneeritud ning prinditud T-särkidele ning pusadele.

 

Tooted

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga