Lauamäng “Reis ümber Hiiumaa”

39.00 

Kui mandrimees käib ehal, kus käib siis hiidlane? Seda vastust ei saa teada googeldades, aga küll saab seda teada, kui mängite “Reis ümber Hiiumaa”
 
Reis ümber Hiiumaa on põnev ja kaasahaarav lauamäng nii suurtele kui ka väikestele, kuhu on peidetud tükike Hiiumaast – käsitööna valminud kadakast mängunupud, mis on kogutud Hiiumaa loopealsetelt.
 
Lauamängu tootmisel on arvestatud keskkonnasäästlikkust. Lauamäng on disainitud sellistes mõõtmetes, et tema tootmisel jääks võimalikult vähe alles paberijääke. Mängukaartide ning juhendi pruun-valge paber osaliselt taaskasutatud materjalist. Mängu pakend on disainitud taaskasutatud kartongmaterjalile, et rõhutada Hiiumaa loodust ning kekskonnasäästlikkust.
 
Lauamängus “Reis ümber Hiiumaa” on 170 Hiiumaad puudutavat küsimuste kaarti, mängulaud Hiiumaa siluetiga, reeglid, puidust täring ja neli kadakast käsitsi valmistatud mängunuppu + tasuta kadaka lõhn.
 
Tee reis ümber Hiiumaa mööda kivist rada, mis algab Heltermaa sadamast ja lõpeb Hiiesaare lennuväljal. Pane oma mänguõnn ja teadmised proovile Hiiumaad ja hiidlasi puudutavatele küsimustele vastates. Reisi käigus võib ette tulla palju lahedaid seiklusi ja kui Sa veel kõike Hiiumaast ei tea, siis seda mängu mängides saad kindlasti nii mõnegi huvitava teadmise võrra rikkamaks.
Kategooria: Silt:
disainipurk

Brand

Disainipurk

disainipurk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lauamäng “Reis ümber Hiiumaa””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.